Vodítko Lishinu Bungee bílé

Kód: 342074
Doprava zdarma
Značka: Lishinu
1 599 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Vodítko Lishinu Bungee bílé je samonavíjecí hands-free vodítko vybavené pružinou pro pro velké a silné psy do 30 kg s tendencí k táhnutí. Mít psa neustále pod kontrolou s klasickým vodítkem vám neumožňuje používat obě ruce. S Lishinu je všechno jinak. Vodítko máte na zápěstí, s rukama volně pohybujete, vodítko se odvíjí a navíjí a váš pes spokojeně běží vedle vás. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodítko Lishinu Bungee bílé

Vodítko Lishinu Bungee oranžové je samonavíjecí hands-free vodítko vybavené pružinou pro pro velké a silné psy do 30 kg s tendencí k táhnutí. Mít psa neustále pod kontrolou s klasickým vodítkem vám neumožňuje používat obě ruce. S Lishinu je všechno jinak. Vodítko máte na zápěstí, s rukama volně pohybujete, vodítko se odvíjí a navíjí a váš pes spokojeně běží vedle vás. 

Jde v podstatě o samonavíjecí vodítko, avšak Lishinu nemá žádná tlačítka. Místo toho je vybaveno automatickou brzdou, která pracuje podobně jako bezpečnostní pásy v autě. Aktivuje se vždy, když se váš pes rozhodne uskočit nebo odběhnout. Jakmile napětí na lanu povolí, vodítko se opět začne odvíjet a navíjet. Brzdu můžete aktivovat také vy, a to mávnutím ruky směrem od psa. Vodítko navíc při zablokování vodítka vydá specifický zvuk, podobně jako tréninkové „clickery“. Váš pes si situaci spojí s povelem „Nesmíš!“, takže ho během vycházky přirozeně trénujete.

Vodítka Lishinu jsou vyhotovené v nejvyšší kvalitě. Při jejich výrobě se používají pevné a odolné plasty, které vynikají dlouhou trvanlivostí. Bezpečnostní mechanismus se skládá z laserem řezaných kovových desek a 3 metry dlouhá šňůra je stejná, jako se používá u padáků. Velkou předností kromě funkčnosti a využitelnosti je i funkční design vodítka. 

  • samonavíjecí hands-free vodítko
  • pro velké a silné psy s tendencí k táhnutí
  • bez tlačítek, s automatickou brzdou
  • vyhotovené v nejvyšší kvalitě
  • vyrobené z pevných a odolných plastů
  • 3 metry dlouhá šňůra
  • barva: bílá

Materiál: neopren, plast, kov, paracord

Rozměry: délka vodítka 3 metry

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodítka pro psy
Hmotnost: 0.226 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lishinu patentovaný automatický uzamykací mechanismus zajišťuje bezpečnost vašeho psa a celkový design Lishinu poskytuje maximálně snadné použití.

Vyrobeno ze silných a odolných plastů používaných v automobilovém průmyslu, Lishinu odolává každodennímu opotřebení a prodlužuje tak extra dlouhou životnost Lishinu. Celý uzamykací mechanismus je vyřezán laserem z vysoce kvalitních kovových plátů. Použití kompaktních a lehkých materiálů vytváří svěží vzhled a maximální uživatelský požitek.