Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Purina ONE

Usilujeme o zdravější a šťastnější život lidí a jejich domácích mazlíčků, pomáháme rozvíjet prosperující komunity a spravovat zdroje pro budoucnost.

Naši odborníci na výživu vám již mnoho let přináší inovace v péči o domácí mazlíčky. Krmiva PURINA ONE® jsou vyrobena z chutných, vysoce kvalitních ingrediencí a poskytují pokročilou výživu, která podporuje zdraví vaší kočky dnes a zítra.

Receptura PURINA ONE® BIFENSIS® vyvinutá veterináři a experty na výživu společnosti PURINA®, pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost vaší kočky uvnitř a navenek v každé fázi jejího života.

4 položek celkem
Purina ONE GK BIFENSIS Urinary Care s kuřecím a pšenicí 800 g
199 Kč
347957
Purina ONE Multipack INDOOR minifiletky MIX 4x85 g
99 Kč
347967
Purina ONE Multipack STERILCAT mini filetky MIX 4 × 85 g 347966

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem