Známka Bronx – kost XL Shutter

Kód: 333985
499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (5 ks)

Krásná a elegantní psí známka, která rozzáří obojek vašeho mazlíčka a dodá mu jedinečnou identitu. Originální identifikační známka od značky My Family je vyrobená z anti-alergenního materiálu. Žádný pes neodmítne kost a to ani v podobě známky na obojek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Známka Bronx – kost Shutter

Pokud chcete, aby se váš pes lišil od ostatních, pořiďte mu originální známku Bronx ve tvaru kosti. Žádný pes neodmítne kost a to ani v podobě známky na obojek. Psí známka se stává nezbytným doplňkem, který by vám neměl chybět, především kvůli jeho bezpečnostní funkci. My Family nabízí štítek zpracovaný do nejmenších detailů. Každý štítek je ručně vyráběný z anti-alergenního materiálu. Známku lze jednoduše připevnit na vodítko nebo obojek, aniž by psovi překážela. Navíc pomocí gravírování můžete doplnit své jméno, adresu nebo telefon.

  • Velká expresivita 
  • Ruční výroba
  • Anti-alergenní materiál
  • Krásný doplněk na obojek
  • Vyrobeno v Itálii
  • Možnost gravírování 

Rozměry: 3,5 x 4,8 cm

Barva: šedá

Materiál: kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Známka My Family pro běžná plemena psů a koček, která je celosvětově jediná svého druhu. Každá známka je ručně vyráběná z anti-alergického materiálu v Itálii. Jedinečný dárek pro vašeho psa nebo kočku, s kterým změníte obojek na módní doplněk. Na známku je možné vygravírovat jméno Vašeho miláčka. Přidejte i své telefonní číslo nebo adresu a mějte jistotu, že se Vám neztratí.