Známka Friends - argentinská doga

Kód: 325195
499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)

Známky Friends v sobě spojují jednoduchost s precizností a tím vznikají unikátní známky. Krásná a elegantní známka, která rozzáří obojek vašeho mazlíčka a dodá mu jedinečnou identitu. Každý kus je originál stejně jako je jedinečný váš mazlíček. Dopřejte svému mazlíčkovi na obojku jedinečnost a eleganci. Každý pes by rád hrdě nosil na obojku známku My Family Friends ve tvaru svého plemene. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Známka Friends - argentinská doga

Pokud chcete, aby se váš pes lišil od ostatních, pořiďte mu originální známku Friends ve tvaru svého plemene. Splňte mu toto přání a alespoň jeden neobvyklý kousek mu pořiďte. Psí známka se stává nezbytným doplňkem, který by vám neměl chybět, především kvůli jeho bezpečnostní funkci. Nedopřávejte šperky pouze sobě, ale také svým mazlíčkům. My Family nabízí štítek zpracovaný do nejmenších detailů. Každý štítek je ručně vyráběný, z anti-alergenního materiálu a původem z Itálie. Každý kus je tedy originál stejně jako je jedinečný váš mazlíček. Známku lze jednoduše připevnit na vodítko nebo obojek, aniž by psovi překážela. Výrobek v sobě spojuje originalitu s kvalitou a precizností.

  • Originální známka
  • Ruční výroba
  • Anti-alergenní materiál
  • Krásný doplněk na obojek
  • Vyrobeno v Itálii

Rozměry: 3,3 x 3,1 cm

Plemeno: argentinská doga

Materiál: smaltovaný kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Známka My Family pro běžná plemena psů a koček, která je celosvětově jediná svého druhu. Každá známka je ručně vyráběná z anti-alergického materiálu v Itálii. Jedinečný dárek pro vašeho psa nebo kočku, s kterým změníte obojek na módní doplněk. Na známku je možné vygravírovat jméno Vašeho miláčka. Přidejte i své telefonní číslo nebo adresu a mějte jistotu, že se Vám neztratí.