Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Zoomed kryt AquaSun T5 ""High Output"" 2x39W/100 cm

Kód: 323515
Doprava zdarma
Značka: Zoomed
2 699 Kč
Dostupné pouze na prodejně (6 ks)

Speciální osvětlení do akvária.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zoomed kryt AquaSun T5 "High Output" 2 x 39W/100 cm

Dvojitá žárovka s fluorescenčním osvětlením vyrobená speciálně pro lampy HO (High Output) T-5. Obsahuje dva vestavěné spínače on/off pro nezávislé ovládání lampy. Elegantní design s nízkým profilem. Dvojitá kapacita lampy pro individuální osvětlení. Závěsné montážní konzole pro snadný přístup do nádrže. Vysoce výkonný elektronický předřadník T5. Čistící ochranný kryt pro ochranu lampy. Vnitřní reflektor maximalizuje výstup světla. Odolný hliníkový kryt proti korozi. K dispozici je sada kabelových závěsných kabelů. K dispozici ve velikostech 24“, 30”, 36“ a 48”.

  • Elegantní design
  • Snadná manipulace

Balení obsahuje: 2 žárovky, dva spínače, závěsná montážní konzole, ochranný kryt lampy, kabelové závěsy

Výkon: 39W

Velikost konzole: 100 cm

Materiál: Plast a hliník

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 8.11.2021
spokojenost je jen by to chtelo dodavat i s trubicemi jinak dik

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.