Vážení zákazníci, vzhledem k probíhající inventuře skladu budeme poslední objednávky expedovat naposledy 25.1. Standardní expedice objednávek bude znovu obnovena od 30.1. Děkujeme za pochopení. Vaše PetCenter

Acidomid králík 500 ml

Kód: 342584
139 Kč
Dostupné na prodejně (>5 ks)

Roztok Acidomid králík 500 ml slouží jako prevence rozmnožování patogenních bakterií, plísní a kokcidií u králíka. Obsahuje všechny organické kyseliny důležité pro králíky a jako jediný přípravek svého druhu i glukózu a vyvážený poměr minerálních látek, které stimulují metabolismus králíka a zvyšují jeho imunitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Acidomid králík

Roztok Acidomid králík 500 ml slouží jako prevence rozmnožování patogenních bakterií, plísní a kokcidií u králíka. Obsahuje všechny organické kyseliny důležité pro králíky a jako jediný přípravek svého druhu i glukózu a vyvážený poměr minerálních látek, které stimulují metabolismus králíka a zvyšují jeho imunitu. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím jí konzervují a stabilizují, proto nedochází k nežádoucímu rozvoji patogenních bakterií a plísní již ve vodě. Roztok také zvyšuje odolnost proti kokcidióze a redukuje potíže zažívacího traktu králíka. Zlepšuje stravitelnost bílkovin a minerálních látek. Má silný antibakteriální účinek jak v krmivu, tak i ve střevě. Snižuje rizika průjmového onemocnění a má vliv na aktivitu enzymů

  • Prevence proti rozmnožování patogenních bakterií, plísní a kokcidií
  • Obsahuje organické kyseliny a glukózu
  • Vyvážený poměr minerálních látek
  • Stimuluje metabolismus
  • Zvyšuje imunitu králíka
  • Redukuje potíže zažívacího traktu králíka
  • Snižuje rizika průjmového onemocnění u králíka

Složení: Minerální látky, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky.

Analytické složky: hrubý protein 0%, hrubá vláknina 0 %, hrubé oleje a tuky %, hrubý popel 0 %, Lysin 0 %, Metionin 0 %, sodík 0,15 %. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 26.2.2021
Výrobek používám pro svého králíčka na doporučení od chovatele