Advantage spot-on kočka do 4kg (oranžový)

Kód: 330492
869 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Roztok k prevenci a léčbě napadení koček a králíků blechami. Pro kočky do 4kg a králíky. Před použitím čtěte příbalovou informaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Advantage spot-on kočka do 4kg (oranžový)

Spot-on slouží jako prevence a léčba napadení koček blechami. Přípravek se může aplikovat jako součást léčby alergické dermatitidy vyvolané blechami (FAD). Lze použít i k léčbě králíků napadených blechou kočičí (Ctenocephalides felis) při společném chovu králíků a psů/koček v domácnosti. Způsob účinku Advantage je v navázání se na nikotinový receptor hmyzu umístěný na postsynaptickém neuronu. Tato skutečnost způsobí ireparabilní změny na nervovém systému hmyzu a jeho smrt. Jedno ošetření chrání před dalším napadnutím blechami 3-4 týdny

Lze použít během březosti a laktace. Nepoužívat u koťat do 8 týdnů věku. Nepoužívat u králíků do 10 týdnů věku nebo do váhy 1,2 kg. Nepoužívat u králíků určených k lidské spotřebě. Nepoužívat v případě přecitlivělosti na léčivou látku nebo na některou z pomocných látek.Pouze pro vnější použití. Přípravek nesmí být aplikován perorálně. Zabraňte právě ošetřeným zvířatům, aby se olizovala.

  • Pro králíky a kočky do 4 kg.
  • K nakapání na kůži.
  • Chrání před napadením blechami 3-4 týdny.
  • Může být také součást léčby alergické dermatitidy.
Množství: 4 ml
 
Složení - účinné látky:
Imidaclopridum 40 mg v pipetě 0,4 ml.
 
Složení - pomocné látky:
Propyleni carbonas, Butylhydroxytoluenum, Alcohol benzylicus.
 

Indikace/použití:

Cílový druh zvířat: Kočky a králíci

Prevence a léčba napadnutí koček a králíků blechami. Jedno ošetření chrání před dalším napadnutím blechami 3-4 týdny. Lék se může aplikovat jako součást léčby alergické dermatitidy vyvolané blechami (FAD).

Kontraindikace:

Nepoužívat u koťat do 8 týdnů věku.
Nepoužívat u králíků do 10 týdnů věku nebo do váhy 1,2 kg.
Nepoužívat u králíků určených k lidské spotřebě.
Nepoužívat v případě přecitlivělosti na léčivou látku nebo na některou z pomocných látek.

Nežádoucí účinky:

Nejsou známy.

Interakce:

Lze použít během březosti a laktace.

Dávkování:

Do 4 kg ž.hm. 1 pipeta po 0,4 ml.

Způsob použití:

Pouze pro vnější použití. Přípravek nesmí být aplikován perorálně.
Zamezte kontaktu obsahu pipety s ústní dutinou ošetřovaného zvířete.
Zabraňte právě ošetřeným zvířatům, aby se olizovala.

Aplikace u koček
Rozhrňte srst na krku kočky při bázi hlavy, aby byla viditelná kůže. Špičku pipety přiložte na kůži a aplikujte obsah přímo na kůži několikerým stlačením pipety.

Aplikace u králíků
Rozhrňte srst na krku králíka při bázi hlavy, aby byla viditelná kůže. Špičku pipety přiložte na kůži a aplikujte obsah přímo na kůži několikerým stlačením pipety.

Upozornění:

Není určeno pro potravinová zvířata.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitické pipety (spot-on) pro kočky
Hmotnost: 0.2 kg
Typ účinné látky: chemická
Účinnost: proti blechám
Osobní odběr: Pet Center Brno Globus, Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center Brno Slatina, Pet Center Brno Žabovřesky, Pet Center České Budějovice Čtyři dvory, Pet Center Chomutov Jirkov - Kaufland, Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Extra Campus Brno, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Hodonín - Kaufland, Pet Center Jablonec nad Nisou Central, Pet Center Jihlava City, Pet Center Kladno Central, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Komořany, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Litvínov, Pet Center Most Central, Pet Center Olomouc Šantovka, Pet Center Opava Shopland, Pet Center Ostrava Avion, Pet Center Ostrava Futurum, Pet Center Ostrava Karolína, Pet Center Plzeň Globus, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Plzeň Plaza, Pet Center Praha Arkády, Pet Center Praha Bořislavka, Pet Center Praha 5 - Galerie Butovice, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha 4 - DBK, Pet Center Praha Eden, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha 9 - Galerie Fénix, Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Praha 9 - Letňany, Pet Center Praha Lužiny, Pet Center Praha 5 - Metropole Zličín, Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Praha Palladium, Pet Center Říčany, Pet Center Praha Šestajovice, Pet Center Praha 6 - Šestka, Pet Center Praha 10 - Skalka (Tesco), Pet Center Přerov Galerie, Pet Center Rokycany, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Teplice - Albert, Pet Center Teplice Galerie, Pet Center Třinec Lyžbice, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center Vsetín, Pet Center Zlín Kaufland, Pet Center České Budějovice Globus, Pet Center Otrokovice, Pet Center Palác Pardubice, Pet Center Chomutov Globus, Pet Center Černý Most

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Advantage je speciálně vyvinuté antiparazitikum, které se dá použít jako léčba i prevence. Díky účinným látkám v této žluté tekutině je váš domácí mazlíček chráněn před blechami až na 4 týdny. Oproti konkurenčním výrobkům lze Advantage aplikovat v mladším věku zvířete: Koťata od 8. týdne, štěňata od 7. týdne věku. Nepřidává se do potravy, ale aplikuje se na kůži. Blechy jej nemusí zkonzumovat, stačí přijít do kontaktu.