Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Advantix antiparazitikum pro psy do 4 kg

Kód: 307005
319 Kč
Skladem (>20 ks)

Roztok k prevenci a léčbě napadení psů blechami, klíšťaty a dalšími parazity. Pro psy do 4 kg. Před použitím čtěte příbalovou informaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Advantix antiparazitikum pro psy do 4 kg

Spot-on slouží jako prevence a léčba napadení psů blechami, klíšťaty, komáry, bodalkám a všenkami. Přípravek se může aplikovat jako součást léčby alergické dermatitidy vyvolané blechami (FAD).  Jedno ošetření chrání před dalším napadnutím parazity 2-4 týdny v závislosti na druhu parazita. Přípravek je voděodolný - funguje i po namočení psa. 

Lze použít během březosti a laktace. Nepoužívat u štěňat do 7 týdnů věku. Nepoužívat v případě přecitlivělosti na léčivou látku nebo na některou z pomocných látek. Pouze pro vnější použití. Přípravek nesmí být aplikován perorálně. Zabraňte právě ošetřeným zvířatům, aby se olizovala. Nepoužívat u koček!

  • Pro psy do 4 kg.
  • K nakapání na kůži.
  • Chrání před napadením parazity 2-4 týdny.
  • Lze použít během březosti a laktace.

Hmotnost: 0,053 kg 

  
Složení - účinné látky:
Imidaclopridum 40 mg, Permethrinum 200mg v pipetě 0,4 ml.
 
 
Složení - pomocné látky:
Butylhydroxytoluenum

 

Upozornění: Před použitím čtěte příbalovou informaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Antiparazitní přípravky Advantix = repelentní účinek zamezující blechám, klíšťatům, komárům, všenkám a bodavým mouchám, aby napadali vaše čtyřnohé miláčky. Advantix odpuzuje a ničí parazity a brání tím přenosu nebezpečných nemocí z hmyzu na zvířata.

Advantix Spot On pro kočky slouží jako antiparazitní přípravek proti blechám pro kočky. Přípravek ochrání vaši kočku před blechami 3 až 4 týdny. Bez obav můžete Advantix Spot On pro kočky použít i u březích a kojících koček a u koťat starších 8 týdnů.

Advantix Spot On pro psy je účinný přípravek, který vašeho psa zbaví široké škály různých parazitů. Advantix má repelentní a akaricidní (proti roztočům) účinek. Podle druhu parazita působí až 4 týdny.