Bolfo antiparazitický sprej 250 ml

Kód: 207641
399 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Bolfo spray je přípravek pro psy a kočky proti blechám, klíšťatům, vším a všenkám a k hubení jednotlivých klíšťat. Je vhodný pro použití přímo na zvíře či v jeho okolí. Při použití proti blechám je následně důležité po dobu jednoho roku udržet zvíře v prevenci před parazity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bolfo antiparazitický sprej 250 ml

Antiparazitální kožní sprej pro kočky a psy. Účinný proti blechám a klíšťatům. Odstraňuje vši a všenky a působí jako prevence proti opakovanému napadení. Vhodný k nastříkání na zvíře i k ošetření prostředí, kde se zvíře vyskytuje (pelíšky, sedací souprava, závěsy, hračky apod.). Bez věkového omezení. 

  • Přípravek proti blechám, klíšťatům, vším a všenkám a k hubení jednotlivých klíšťat.
  • Působí rovněž proti jejich opětovnému napadení.
  • Pro kočky a psy. 
  • Účinná látka: Propoxur.

Objem: 250 ml

Způsob použití:

Na napadená místa stříkáme několik sekund proti srsti, až je srst lehce vlhká. Místa, kde se zvíře zdržuje, a jiná místa, kde se dá s výskytem ektoparazitů počítat, postříkáme plošně několik sekund z 50 cm vzdálenosti. Zvýšenou pozornost věnujeme košíkům, dekám, kobercům, podlahám, skulinám v podlaze, koutům a zadním stěnám nábytku. Podle intenzity napadení opakujeme ošetření 1krát až 2krát týdně po dobu několika týdnů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitické spreje pro psy
Hmotnost: 0.24 kg
Typ účinné látky: chemická
Účinnost: proti klíšťatům, proti blechám, proti vším a všenkám
Velikost psa: střední, velký, malý
Osobní odběr: Pet Center Brno Avion, Pet Center Brno Globus, Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center Brno Olympia, Pet Center Brno Žabovřesky, Pet Center Brno Židenice, Pet Center České Budějovice Mercury, Pet Center Chomutov Jirkov - Kaufland, Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Extra Campus Brno, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Frýdek Místek - Frýda, Pet Center Havířov OC Elán, Pet Center Jihlava - Albert, Pet Center Karlovy Vary - Globus, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Komořany, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Opava - Globus, Pet Center Ostrava Avion, Pet Center Ostrava Futurum, Pet Center Ostrava Géčko, Pet Center Plzeň Borská pole, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Plzeň Tesco, Pet Center Praha Bořislavka, Pet Center Praha Čakovice, Pet Center Praha 4 - DBK, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Praha 9 - Letňany, Pet Center Praha Lužiny, Pet Center Praha Šestajovice, Pet Center Praha 6 - Šestka, Pet Center Praha 10 - Skalka (Tesco), Pet Center Přerov Galerie, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Teplice Galerie, Pet Center Třinec Lyžbice, Pet Center Uherský Brod, Pet Center Zlín Billa, Pet Center Zlín Kaufland
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MZ Avatar autora | 30.7.2021
Funguje dobře, spokojenost.

Každý páníček dobře ví, jaké starosti mohou jemu i jeho zvířecímu miláčkovi přivodit klíšťata, blechy a jiní parazité. Naštěstí však na všechna tato trápení existuje snadný lék.

Značka Bolfo je specialista na antiparazitické výrobky a péči pro vaše zvířecí miláčky dodává hned v několika podobách. Vypadá jako obyčejný obojek. Neslouží však jenom pro parádu, ale má také velmi praktický přínos. Díky jeho nošení totiž uchráníte sebe i svého mazlíčka nepříjemným starostem s parazity. Stačí totiž jediný kontakt blechy nebo klíšťata s účinnou látkou v obojku a parazit je okamžitě usmrcený. A protože je účinek tak rychlý, předcházíte tím vzniku alergií a přenosu nejrůznějších nemocí.

Použitím vhodných produktů, které pejska nebo kočičku před jejich útokem ochrání. Specialistou v oboru antiparazitik a péči o srst vašeho domácího mazlíčka je značka Bolfo.