Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Aktivní uhlí Duetto Cobra Mini 50, 100, 150 Cobra 130

Kód: 100145
249 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Náhradní aktivní uhlí pro filtry Newa. Aktivní uhlí je špičkový přírodní filtr bez obsahu plastů pro udržitelné filtrování domácí vody.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní uhlí Duetto Cobra Mini 50, 100, 150 Cobra 130

Náhradní aktivní uhlí pro filtry Newa. Aktivní uhlí je špičkový přírodní filtr bez obsahu plastů pro udržitelné filtrování domácí vody. Je vhodné pro filtry Newa Duetto DJ-50, Newa Duetto DJ-100, Newa Duetto DJ-150 a Newa Cobra 130.

  • Udržitelnost
  • Použitelné pro více druhů filtrů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.