ALAVIS Calming pro psy a kočky 45 g

Kód: 342109
319 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Úlevu od stresu vaší kočce nebo menšímu psovi přinese čistě přírodní přípravek s rychlým nástupem účinku. Žvýkací tabletky s příchutí kuřecích jater mazlíčkovi pomůže zklidnit se a vyrovnat se, aniž by měl vliv na jeho osobnost nebo aktivitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALAVIS Calming pro psy a kočky 45 g

Rychlá úleva od stresu a nervozity s lákavou příchutí kuřecích jater pro kočky a malé psy. ALAVIS Calming™, čistě přírodní přípravek ve formě měkkých tabletek pro zmírnění nervozity a stresu, obsahuje ojedinělé složení látek podporující vyrovnané chování psů a koček. Najdete v něm vitamin B1, který působí na centrální nervovou soustavu a navozuje zklidnění a zmírnění úzkosti. Stav hluboké relaxace bez pocitu ospalosti navozuje aminokyselina L-Theanin. Pomáhá zklidnit bez vlivu na osobnost nebo aktivitu zvířete. Díky příchuti kuřecích jater je podání tabletky bez problémů, mazlíček ji přijme jako pamlsek. Přípravek je vhodné podat, když kočka nebo pes vykazují nervozitu, hyperaktivitu, úzkost či reagují na stres z prostředí.

  • Veterinární přípravek pro zklidnění na potlačení stresu u psů a koček.
  • Ve formě měkkých tabletek.
  • Snadné podání díky příchuti kuřecích jater.
  • Vhodné při situacích vyvolávajících stres: bouřka, ohňostroj, stěhování, návštěva veterináře a další.
  • S obsahem vitaminu B1 a aminokyseliny L-Theanin.
  • Patentovaná směs Colostrum Calming Complex.

Balení: 30 tablet

Obsah účinných látek v jedné tabletě: Thiamin – 67 mg, C3® – 11 mg, L-Theanin – 10,5 mg. 

Dávkování: Do 10 kg hmotnosti psa a kočky jedna měkká žvýkací tableta denně. V období zvýšeného stresu je bezpečné dvojí či trojí zvýšení uvedené dávky dle potřeby. Doporučujeme podávat půl hodiny až hodinu před předpokládaným stresem.  

Způsob použití: Tablety se podávají denně či podle potřeby dle doporučeného dávkování. Tablety mají příchuť kuřecích jater a zvířata je přijímají jako pamlsek.  

Délka užívání: Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravotní pamlsky pro psy
Hmotnost: 0.054 kg
Druh masa: bezmasé
Kvalita: superprémiové
Určení: běžná aktivita
Věk kočky: dospělá
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký, malý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Název Alavis se v průběhu mnoha let stal označením kvality veterinárních přípravků. Alavis však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu, je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru.

Alavis vytváří spolu se svou sesterskou společností Barnys jedny z nejkvalitnějších veterinárních přípravků ve formě prášku a tablet na českém trhu. Pravidelně se věnuje výzkumům v oblasti veterinární péče, díky čemuž přichází s jedinečnými přípravky pro léčbu i prevenci nejrůznějších onemocnění. Alavis tablety pomáhají proti nejrůznějším zdravotním komplikacím jako jsou problémy s klouby a celým pohybovým aparátem, problémy s trávením nebo kožní problémy.

Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou vyvinuty na podporu zdraví zvířat. Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou v České republice v prodeji již od roku 2003. Splňují ta nejnáročnější kritéria a při jejich výrobě je vše směřováno k dosažení té nejvyšší kvality a účinnosti. Přípravky ALAVIS™ mají: Prověřenou kvalitu, Vysoký obsah účinných látek, Ověřené složení pro maximální účinek, Unikátní suroviny chráněné patentem.

Z hlediska použití, veterinární přípravky mohou mít blahodárný, příznivý, revitalizující, uvolňující, osvěžující, vzpružující a utišující účinek, mohou napomáhat, usnadňovat a podporovat hojení nebo doplňovat léčbu a příznivě působit na zdraví zvířat.