Avicentra Slunečnice černá 1 kg

Kód: 339211
89 Kč
Skladem (>20 ks)

Semínka slunečnice černé s chutí sezobne kdejaký ptáček. Navíc slunečnicová semínka jsou pro vaše létavé mazlíčky jedním z nejlepších zdrojů vitaminů A, B a zejména vitaminu E.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Avicentra Slunečnice černá 1 kg

Semínka slunečnice černé s chutí sezobne kdejaký ptáček. Navíc slunečnicová semínka jsou pro vaše létavé mazlíčky jedním z nejlepších zdrojů vitaminů A, B a E, který je z větší části tvořen jeho biologicky nejaktivnější formou: alfa-tokoferolem. Díky vitaminu B6 je jejich peří kvalitnější, neplstnatí a má vyšší lesk. Slunečnici můžeme dávat samostatně, přidat do krmiva nebo podávat i jako pamlsek.

  • Doplňkové krmení pro exotické ptactvo.
  • Důležitý zdroj životně důležitých vitaminů.
  • Perfektní složení pro kvalitnější opeření.

Velikost balení: 1 kg.

Složení: Slunečnice černá.

Analytické znaky:  Vlhkost: 11 %.

Krmný návod: Podávejte denně přiměřené množství. Zajistěte přístup k čerstvé pitné vodě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Společnost AVICENTRA s.r.o. je rodinná firma, která se v současné době řadí mezi největší výrobce krmiv pro exotické ptactvo a hlodavce v České Republice. Majitel – Miroslav Chládek byl od svého mládí vášnivý chovatel papoušků a tak jako většina chovatelů v České Republice řešil problém s nákupem krmiva. Ne vždy tomu bylo tak jako dnes, kdy si člověk může vybrat z široké nabídky specializovaných krmiv od spousty výrobců. Ze snahy o zajištění krmiva pro papoušky a financování svého koníčku začal v 90. letech prodávat proso a slunečnici dalším chovatelům. Původní sklad, který byl v garáži rodinného domu byl za krátkou chvíli nedostačující, proto se rozhodnul zakoupit v sousední obci Stropešín opuštěnou sýpku obilovin, kde se začala fakticky psát historie firmy. Tento objekt slouží firmě AVICENTRA do dneška a z původních asi 250m2 se rozrostl po 3 přístavbách na 1200m2. Díky úzké spolupráci se zemědělci se mu podařilo začít dodávat obiloviny téměř všem výrobcům směsí pro papoušky v České Republice. V té době se začala rodit myšlenka výroby směsí pod vlastní značkou.

V roce 2001 jsme založili firmu AVICENTRA s.r.o. a pod stejnou značkou jsme zahájili výrobu směsí pro exotické ptactvo a hlodavce. Naše výrobky se staly poměrně rychle oblíbené mezi zákazníky a díky tomu jsme získali silné postavení na trhu. V roce 2005 jsme výrazně rozšířili skladovací kapacity surovin nákupem posklizňové linky o rozloze 4000m2. V roce 2007 jsme rozšířili o poslední přístavbu areál ve Stropešíně a také jsme zakoupili firmu COP COR s.r.o. s obchodní značkou Sonnenland. Díky této koupi jsme získali cenné know-how. Sortiment značky AVICENTRA jsme tak rozšířili o špičkové, ručně vyráběné tyčinky pro ptáky a hlodavce nebo například o podestýlku z kukuřičných vřeten. Naším cílem do budoucna je rozšířit naše výrobky do zahraničí se stejným úspěchem jako v České Republice a rozšiřovat sortiment o další výrobky.