BELTY vodítko pletené 4 prameny / 140 cm
Oblíbené vodítko s uchem je vhodné pro menší až střední psy. Hlavním benefitem vodítka je jeho pevné provedení a kvalitní materiál, díky kterému je vhodný jak k nácviku poslušnosti či obrany, tak na každodenní procházky. Vyrábí se v různých barvách a je tvořeno 4 prameny.
BELTY vodítko pletené
Vodítko BELTY představuje nezbytnou výbavu při procházkách se psem. Oblíbené vodítko s uchem je vhodné pro menší až střední psy. Hlavním benefitem vodítka je jeho pevné provedení a kvalitní materiál, díky kterému je vhodný jak k nácviku poslušnosti či obrany, tak na každodenní procházky. Vyrábí se v různých barvách a je tvořeno 4 prameny. Krátké vodítko je vybaveno stabilní, otočnou karabinou, ta umožňuje nekomplikované upevnění příslušenství.
- Pro menší až střední psy
- Pevné provedení
- Kvalitní materiál
- 4 prameny
Délka: 140 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Speciální vodítka pro psy |
|---|---|
| EAN: | 8596233900026 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Belty produkuje kožené i konfekční opasky určené pro zahraniční odběratele a zakázkovou výrobu pro tuzemský trh. Má bohatý sortiment pro domácí mazlíčky, ve kterém nechybí vodítka, obojky, postroje a náhubky i speciální výrobky jako myslivecká vodítka, obojky pro chrty, kožené stahovací obojky pro výcvik, postroje do auta, apod.