Bettamatic® automatické krmítko

Kód: 323549
639 Kč
Skladem (>20 ks)

Ideální řešení, když se nestihnete vrátit z práce na čas krmení nebo chcete na dovolenou. Starost o plná bříška vašich rybiček se postará automatické krmítko od Bettamatic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bettamatic® automatické krmítko

Ideální řešení, když se nestihnete vrátit z práce na čas krmení nebo chcete na dovolenou. Starost o plná bříška vašich rybiček se postará automatické krmítko od Bettamatic. Jednoduchá manipulace, kdy držák zachytíte za stranu nádrže a nastavíte časový interval krmení. Bez obav o výpadek elektřiny pouze s poháněním na AA baterie.

  • Automatický dávkovač krmení pro ryby
  • S nastavitelným časovým intervalem
  • Jednoduché zavěšení na straně nádrže
  • Poháněné AA bateriemi
  • Pro klidné a bezstarostné dovolené

Materiál: Plast.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
NH Avatar autora | 22.6.2021
Ryby přežily, ale asi jen díky tomu, že jsou v akvarku jenom tři. Přišlo mi, že se nabírá hrozně málo jídla. Ale otáčí se dobře a co 12 hodin se malinko jídla nasype do akvaria.

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.