Biokat's Micro Fresh podestýlka 14l (13,3 kg)

Kód: 320658
379 Kč
Skladem (>20 ks)

Biokat's Micro Fresh je bezprašná podestýlka, která má ploché malé granule, které perfektně pohlcují pachy. Vhodná pro kočky všech velikostí a druhů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biokat's Micro Fresh podestýlka 14 l (13,3 kg)

Extrémně savá jílová podestýlka Biokat´s Micro Fresh má malé ploché granule s vysokou savostí. Ihned při styku s kapalinou hrudkuje, má jemnou vůni, pohlcuje pachy, nepřichycuje se na tlapky a je zcela bezprašná. Spokojená kočka je základ spokojeného a čistého domova. 

  • Německá kvalita
  • Extra jemný granulát
  • 4x vyšší užitnost
  • 1 litr váže cca 3 litry tekutiny
  • Jemná vůně

Velikost balení: 14 l, 13,3 kg

Materiál: jíl

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podestýlky pro kočky
Druh podestýlky: hrudkující
Materiál: betonit
Osobní odběr: Pet Center Čestlice
5
13x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 5.11.2023
Kupuji už delší dobu a jsem spokojená.
5
D Avatar autora | 31.8.2023
super stelivo bezprašné,dobře hrudkuje,velice dobře pohlcuje pachy jiné nekupuji
5
VS Avatar autora | 8.8.2023
Hrudky tvoří výborně, trochu práší.
5
Avatar autora | 6.7.2023
Hrudky tvoří výborně, trochu práší.
5
L Avatar autora | 30.6.2023
Výborný pro kočky s osrstěnými tlapkami. Biokat´s steliva kupuji již dlouho, ale tohle je pro naše chlupáče absolutně nejlepší. Konečně jsem našla takové, které není po celém bytě :-) .
5
AN Avatar autora | 8.8.2022
Doporučuji, hezky hrudkuje.
5
Avatar autora | 21.2.2021
kvalitní stelivo kupuji ho už několik let
5
Avatar autora | 9.2.2021
velice kvalitní stelivo bezprašné,velké balení/14kg/ při jedné kočce vydrží cca dva měsíce pěkně hrudkuje poměr cena-kvalita za mě super

Zodpovědný přístup při výrobě steliv Biokats s důrazem na dlouhodobou udržitelnost je jedním z pilířů filozofie této německé společnosti, která dodává steliva/kočkolity do zemí EU i mimo Evropu. Biokats je držitelem ocenění ECOCARE za přínos k dlouhodobě udržitelnému rozvoji při výrobě kočičího steliva, konkrétně za nízký footprint emisí uhlíku při výrobě. Přírodní jíl steliva Biokats je těžen s ohledem na dopad na životní prostředí. Při získávání této suroviny je zohledněn vliv na přírodní společenství zvířat a rostlin, na ráz krajiny a po vytěžení investuje výrobce Biokats do rekultivace a do vzniku nových biotopů. Výrobce Biokats dokonce provozuje vlastní ekologickou tepelnou elektrárnu a od roku 1991 snížil energetickou náročnost produkce steliva o více než 50 %.

Biokat’s také znamená 100% přírodní kočičí hygienu a čisté pohodlí. Žádné stelivo jiných značek neabsorbuje zápach účinněji a není tak ohleduplné k životnímu prostředí jako naše. Kočky často trpí nemocemi ledvin, které lze zpravidla odhalit v moči. Na bílém stelivu je neobvyklá moč ihned vidět. Pro řadu Biokat’s Bianco se používá zářivý odstín bílé. Téměř výhradně používáme vysoce kvalitní německou surovinu. Biokat‘s tak garantuje německou kvalitu výrobků.

Kočičí podestýlka Biokats Fresh je hrubozrnná, světlé barvy s jemnou příjemnou svěží vůní. Stelivo pro kočky Biokats Fresh dodá kočičí toaletě pro člověka i zvíře čerstvou vůni jarní louky. Podestýlka je s příjemně aromatickou látkou ze 100% přírodního jílu. Pohlcuje zápach na velmi dlouhou dobu. Má vysokou užitnost (vysoká schopnost hrudkovatosti), je extra hygienická a má bezprašná zrna.