Bolfo antiparazitický obojek pro psy i kočky 38 cm

Kód: 305351
469 Kč
Dostupné pouze na prodejně (9 ks)

Antiparazitní obojek pro kočky a malé psy proti blechám, klíšťatům, vším a všenkám. Délka 38 cm. Před použitím čtěte příbalovou informaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bolfo antiparazitický obojek pro psy i kočky 38 cm

Antiparazitní obojek pro kočky a malá plemena psů (délka obojku 38cm) proti klíšťatům (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanuineus), blechám (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), vším (Lignathus setosus) a všenkám (Trichodectes canis). Obojek je účinný 10 týdnů proti klíšťatům a proti blechám pět měsíců (u psů) a čtyři měsíce (u koček). Vhodný pro štěňata a koťata od tří měsíců věku. Obojek je voděodolný - koupání zvířete neomezuje jeho funkci.

  • Antiparazitární obojek vhodný pro psy i kočky.
  • Proti blechám, klíšťatům, vším a všenkám
  • Od tří měsíců věku.
  • Voděodolný.

Velikost: 38 cm

Složení: Propoxurum 1,234 g, Polyvinyl chloride, Dibutyl Adipate, Diethyl Phthalate, Epoxidized Soybean Oil, Stearid Acid, Iron Oxide.
 

Údržba: každodenním používáním se obojek zamastí. Tím se ucpou póry a obojek přestane být účinný. Není potřeba ho hned vyhazovat. Právě naopak! Je důležité ho umýt nejlépe v Bolfo šampónu a pokud bude po vyschnutí vypadat jako jemně pomoučený je pořád funkční.

UPOZORNĚNÍ:

Obojek je akaracid a insekticid určený k vnějšímu použití. Zamezte kontaktu obojku s ústní dutinou zvířete. Po manipulaci s obojkem si důkladně umyjte ruce. Lidé se známou přecitlivělostí na propoxur by se měli vyhnout kontaktu s obojkem. Zvířata s obojkem by neměla přijít do kontaktu s batolaty a malými dětmi.

Před použitím čtěte příbalový leták.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitické obojky pro psy
Typ účinné látky: chemická
Účinnost: proti klíšťatům, proti blechám
Velikost psa: střední, malý
Osobní odběr: Pet Center Krásné Březno Ústí nad Labem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Každý páníček dobře ví, jaké starosti mohou jemu i jeho zvířecímu miláčkovi přivodit klíšťata, blechy a jiní parazité. Naštěstí však na všechna tato trápení existuje snadný lék.

Značka Bolfo je specialista na antiparazitické výrobky a péči pro vaše zvířecí miláčky dodává hned v několika podobách. Vypadá jako obyčejný obojek. Neslouží však jenom pro parádu, ale má také velmi praktický přínos. Díky jeho nošení totiž uchráníte sebe i svého mazlíčka nepříjemným starostem s parazity. Stačí totiž jediný kontakt blechy nebo klíšťata s účinnou látkou v obojku a parazit je okamžitě usmrcený. A protože je účinek tak rychlý, předcházíte tím vzniku alergií a přenosu nejrůznějších nemocí.

Použitím vhodných produktů, které pejska nebo kočičku před jejich útokem ochrání. Specialistou v oboru antiparazitik a péči o srst vašeho domácího mazlíčka je značka Bolfo.