Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Bourec morušový 500 ml

Kód: 351920
159 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 KS)

Sušené larvy bource morušového jsou vhodným doplňkovým krmivem pro ryby, ptáky, potkany, ježky a želvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bourec morušový 500 ml

Bourec morušový, přesněji řečeno jeho sušené larvy jsou vhodným doplňkovým krmivem pro ryby, ptáky, potkany, ježky a želvy. Tato pochoutka je 100% přírodním doplňkovým krmivem určeným pro kapry KOI, kterým dodají potřebnou energii, podpoří rovnoměrný růst a zbarvení. Je také vhodná pro obohacení jídelníčku ptáků, potkanů, ježků a želv. Skvělým pamlskem je v neposlední řadě pro psy, včetně těch s potravinovými alergiemi. Sušené larvy bource obsahují vysoký podíl proteinů (53 %), zdravé tuky (27 %) a vlákninu (3 %). Mají velmi dobré složení aminokyselin a obsahují nadprůměrné množství vitaminu B1, B2 a B5. Díky výrazné chuti a vůni, jsou velmi oblíbení. Krmit lze několikrát denně v menším množství.

  • Vhodné pro ryby, ptáky, potkany, ježky a želvy
  • Ideální jako psí pamlsek
  • Díky své chuti a vůni je velmi oblíbený
  • Lze krmit několikrát denně

Velikost balení: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka UGF (společnost Underground Food) se specializuje se na přírodní krmivo pro domácí mazlíčky, zájmové chovy, profesionální chovatele i zoologické zahrady. Vyvíjí a svým partnerům pomáhá vyvíjet na míru krmiva s přidaným hmyzím proteinem. Přispívá tak k modernímu a vysoce inovativnímu přístupu k výrobě moderních a nutričně vyvážených krmiv. V jejich nabídce najdete kompletní řadu sušeného hmyzu, sušené korýše, rybičky, nutričně vyvážené mixy či ptačí program na zimní krmení volně žijících ptáků. Dbají na vysokou kvalitu dodávaného zboží tak, aby vždy potěšili všechny domácí mazlíčky i jejich majitele. Mají také vlastní značku pamlsků pro psy Mr. Haff s hmyzem, na kterých si pochutnávají i ti nejnáročnější psi včetně vodících psů ve výcviku.

Všechny produkty jsou prémiovým doplňkem potravy nutričně vyvážených krmných směsí většiny hmyzožravých a masožravých domácích mazlíčků i chovných zvířat. Zaručí pestrou stravu pro zachování zdraví dospělých zvířat a správný vývin mláďat. Podporují zdravou kůži, srst, drápy, reprodukci, snůšku a posiluje imunitní systém zvířete.