Cat-Gato rohové škrabadlo 21 cm

Kód: 319585
549 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato rohové škrabadlo 21 cm

Kočky se rády otírají o rohy a masírují si svou srst. Firma Cat-Gato přináší další vychytávku do vašeho interiéru, která ochrání vaši zeď od ušpinění a vaše kočka si nejen podrbe kožich ale také si může obrousit drápky, protáhnout se a u toho příjemně relaxovat. Rohové škrabadlo je v béžové barvě s plyšovým lemováním.

Škrabadlo je 21 cm široké a 50 cm vysoké. Je vhodné na roh zdi a nebo na roh stolu. Rohy stolu jsou často také oblíbeným škrabadlem kočky, a díky tomuto rohovému škrabadlu je jistě ušetříte. Škrabadel v domácnosti není nikdy dost. Toto škrabadlo nezabírá žádné místo. Odolnost a životnost škrabadla je dlouhá díky sisalovému koberci, který je všit do rohového tvaru s plyšovým lemem.

  • Nezabírá místo v prostoru
  • Vhodné na zeď i rohy stolu
  • Vhodné pro otírání a škrábání

Velikost škrabadla: 21x50 cm

Materiál: sisal a plyš 

Barva: béžová 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Škrabadla a odpočívadla pro kočky
Hmotnost: 1.51 kg
Barva: béžová
Výška: 21 cm
Osobní odběr: Pet Center Komořany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.