Cat-Gato sisalová rohož 41 cm

Kód: 319583
549 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato sisalová rohož 41 cm

Cat-Gato kromě kombinovaných škrabadel nabízí i jednoduché škrabadlo v podobě sisalové rohožky, která má 60x41 cm. Jedná se o ekonomickou verzi, která je nenáročná na prostor a díky své jednoduchosti je vhodná na cestování. Dovolte své kočce provozovat její škrabací zvyky a tím ušetříte svůj nábytek. Škrabadlo je vyrobeno ze sisalu a okraje jsou lemovány plyšovým materiálem.

  • Vhodné na cestování
  • Ekonomická verze škrabadla
  • Lehká manipulace
  • Do každého prostoru
Velikost: 60x41 cm
Barva: béžová
Materiál: sisal a plyš

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.