Cat-Gato škrabadlo Colegno 94 cm

Kód: 324523
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
1 099 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Klasické volně stojící škrabadlo pro kočky žijící v interiéru. Výška 94 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Colegno 94 cm

Škrabadla pro kočky jsou nezbytným doplňkem pro harmonické soužití člověka a kočičky v jedné domácnosti. Kočky ze své přirozenosti potřebují škrábat a šplhat a škrabadla pro ně speciálně určená zamezují tomu, aby kočky ke své zábavě využívali nábytek a vybavení domu a tím ho ničily. Škrabadlo je vyrobené z velmi odolného sisalu, který láká kočky ke škrábání, ale dobře odolává jejich drápkům, a měkoučkého plyše, který kočky prostě milují, a ani váš mazlíček neodolá odpočinku na heboučkých poličkách. Škrabadlo je doplněno o oblíbenou hračku, se kterou si může váš miláček hrát, když ho přestane bavit pozorovat svět z oblíbené police v horních částech škrabadla. Tento vyhledávaný kočičí hrací koutek prostě nesmí chybět v žádné domácnosti. Jeho líbivý design navíc skvěle doplní váš domov. 

  • Z  odolného sisalu a hebkého plyše
  • Pohodlné police na odpočívání
  • Kulička na hraní

Materiál: sisal a plyš 

Velikost škrabadla: 94 cm 

Barva: šedo černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Škrabadla a odpočívadla pro kočky
Barva: šedivá
Výška: 94 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.