Ferplast dvouposchoďová klec pro malé živočichy

Kód: 222789
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
1 569 Kč
Skladem (>20 ks)

Praktická dvouposchoďová klec pro malé živočichy. Vyrobena z odolného zdravotně nezávadného materiálu. Díky plastovému dnu je velmi dobře udržovatelná v čistotě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast dvouposchoďová klec pro malé živočichy

Klec má tradiční vzhled s plastovou základnou a drátěnou konstrukcí. Je vyrobena z velmi odolného a zdravotně nezávadného materiálu, proto se v ní domácí mazlíčci mohou dožít až o třetinu vyššiho věku, než je obvyklé. Všechny výrobky značky Ferplast jsou vyrobeny v souladu se stávajícími bezpečnostními normami zemí EU.

  • Tradiční vzhled
  • Zdravotně nezávadná
  • Snadná údržba
  • Určeno pro malé hlodavce
  • Odpovídá bezpečnostním normám EU

Rozměry: 46 x 29 x 37,5 cm

Materiál: plast, kov

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece, přepravky pro hlodavce
Hmotnost: 2.32 kg
Osobní odběr: Pet Center Brno Dornych, Pet Center Brno Globus, Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center Brno Slatina, Pet Center České Budějovice Géčko, Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Extra Campus Brno, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Havířov OC Elán, Pet Center Hodonín - Kaufland, Pet Center Jihlava City, Pet Center Karlovy Vary - Globus, Pet Center Kladno Central, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Litvínov, Pet Center Most Central, Pet Center Olomouc Šantovka, Pet Center Opava - Globus, Pet Center Opava Shopland, Pet Center Ostrava Avion, Pet Center Ostrava Karolína, Pet Center Ostrava Tesco, Pet Center Plzeň Globus, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Plzeň Plaza, Pet Center Praha Bořislavka, Pet Center Praha 5 - Galerie Butovice, Pet Center Čestlice, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha 4 - DBK, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy, Pet Center Praha 5 - Metropole Zličín, Pet Center Praha OC Opatovská, Pet Center Praha Palladium, Pet Center Praha Quadrio, Pet Center Říčany, Pet Center Praha Šestajovice, Pet Center Přerov Galerie, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Teplice Galerie, Pet Center Třinec Lyžbice, Pet Center Uherský Brod - Tesco, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center České Budějovice Globus, Pet Center Havlíčkův Brod, Pet Center Černý Most

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.