FERPLAST ERGOCOMFORT NORDIC 1 postroj

Kód: 340029
899 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Nylonový postroj norského typu, vhodný pro střední a velká plemena psů. Díky měkkému polstrování je velmi pohodlný a psovi během nošení vůbec nepřekáží. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FERPLAST ERGOCOMFORT NORDIC

Pohodlný postroj vyrobený z nylonu. Postroj je po celé své délce polstrovaný, díky tomu je pro psa velmi pohodlný. Postroj lze snadno přizpůsobit postavě psa a to díky mikroregulaci. Vhodný pro střední a velká plemena psů. Součástí postroje jsou reflexní prvky, které zajišťují větší bezpečí psa. Tento postroj má měkkou podšívku pro naprosté pohodlí. Super praktická je rukojeť, která se připevňuje k postroji naopak zajistí efektivní ovládání psa.

  • Nylonový postroj norského typu
  • Pohodlné polstrování
  • Snadno se přizpůsobí postavě psa
  • Reflexní prvky pro větší bezpečí psa
  • Pro střední a velká plemena psů
  • Kroužek pro snadné uchycení vodítka

Obvod krku psa: 48 cm

Obvod hrudníku psa: 59 - 67 cm

Barva: černá

Materiál: nylon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.