FERPLAST HEMMY AVIARY dřevěná

Kód: 339952
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
4 999 Kč
Momentálně nedostupné (2 ks)

FERPLAST HEMMY AVIARY je velice elegantní dřevěná voliéra pro drobné ptactvo, která oslní nejen svým dokonalým zpracováním, ale také plnou výbavou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FERPLAST HEMMY AVIARY dřevěná

Krásná dřevěná voliéra pro drobné ptactvo vás oslní nejen precizním zpracováním, ale také kompletní výbavou. Součástí vybavení jsou bidýlka, pítko i krmítka. Voliéra je v horní části ozdobena reliéfem ptáčků. Vyrobena je z přírodního materiálu, a to konkrétně z kvalitního dřeva. Dlouhá životnost je podpořena ošetřením speciálním netoxickým nátěrem. Exotům nabízí spoustu prostoru k pohybu a létání. Díky kolečkům ji můžete snadno přemístit z místa na místo. Čistění voliéry je velmi snadné díky spodní zásuvce. Označení Treefriend je garancí, že dřevo na výrobu voliéry pochází z lesů spravovaných v souladu se zásadami udržitelnosti životního prostředí. 

  • Kvalitní zpracování doplněné zdobením
  • Přírodní a ekologický materiál
  • Snadná manipulace díky kolečkům
  • Kompletní vybavení
  • Zásuvka pro snadné čištění
  • Treefriend garance

Rozměr: 151 x 65 x 14,5 cm.

Barva: bílá.

Materiál: dřevo, kov.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.