Ferplast HAMSTER TRIS klec pro křečky 46x29x58cm

Kód: 307384
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
1 809 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Klec je určena křečkovi nebo jinému malému hlodavci. Má vertikální konstrukci, aby zvířátku zajistila prostor k zábavě i odpočinku, a zároveň celkové rozměry aby snížila na minimum. Dvířka vpředu a na boku a vysouvací dno klece oceníte při každodenním čištění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast HAMSTER TRIS klec pro křečky 46x29x58cm

Spojením žebříků s plastovými policemi vzniká ideální obydlí pro velmi živé křečky. Součástí balení je kompletní výbava: plastový domeček, kolečko, láhev na pití a miska na jídlo.

  • Svislá konstrukce pro větší hrací plochu
  • Určeno pro malého hlodavce
  • Vyvýšené podlahy pro chvíle odpočinku spojené žebříky
  • Odnímatelné dno pro snadné čištění
  • Bohatá výbava

Rozměry: 46 x 29 x 58 cm

Materiál: plast, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.