Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Ferplast klec pro křečka CRICETI 15 bílá

Kód: 307383
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
2 059 Kč
Dostupné pouze na prodejně (7 ks)

CRICETI 15 je prostorná klec pro křečky a další malé hlodavce. Základna klece je vyrobena z kvalitního a zdravotně nezávadného plastu, drátěná konstrukce je ošetřena odolným lakem a na hranách zpevněna pevnými plastovými lištami. Uvnitř klece je patro, které je součástí plné výbavy. Rozměry 78x48x39 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast klec pro křečka CRICETI 15 bílá

CRICETI 15 je prostorná klec pro křečky a další malé hlodavce. Základna klece je vyrobena z kvalitního a zdravotně nezávadného plastu, drátěná konstrukce je ošetřena odolným lakem a na hranách zpevněna pevnými plastovými lištami. Uvnitř klece je patro, které je součástí plné výbavy. Celá stropní část klece je zvedací, umožňuje pohodlný přístup a snadnou údržbu. Zvýšené stěny základny zadržují podestýlku před znečišťováním okolí klece. Základnu s patrem spojuje žebřík. Součástí výbavy jsou také domeček, kolotoč, napáječka a miska na krmení. Ve stěnách klece jsou zaslepené otvory, ke kterým lze dokoupit tunely a navýšit možnosti zábavy vašeho mazlíčka. Rozměry: 78x48x39 cm.

  • Prostorná klec pro křečky a malé hlodavce
  • Kvalitní a zdravotně nezávadný materiál
  • Zvedací strop klece pro snadný přístup
  • Zvýšená základna k udržení čistoty okolí
  • Bohatá výbava
  • Možnost dokoupit a připojit tunely

Rozměry: 78x48x39 cm

Materiál: plast, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.