Ferplast klec pro ptáky NOTA černá

Kód: 307379
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
4 359 Kč
Skladem (>20 ks)

Nota je voliéra pro kanárky a exotické ptáky. Má kovovou střechu, plastovou základnu a sloupy, lakované drátěné pletivo. Pro umístění několika ptáků najednou je ideální. I přes svou velikost se díky dodávaným kolům snadno pohybuje. Rozměry 82x58x166 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast klec pro ptáky NOTA černá

Nota se nabízí s kompletním příslušenstvím včetně bidýlek a plastové láhve na vodu. Potravu ptákům lze podávat zvenku díky praktickému otočnému podavači Brava 6. Základna má odnímatelný zásobník pro sběr nečistot a v případě potřeby je možné základnu zcela vyjmout. To činí údržbu snadnou a rychlou.

  • ideální pro kanárky, exotické a jiné malé ptáky
  • je vyrobena z drátěné sítě, má kovovou střechu
  • vyjímatelný zásobník umožňuje snadnou a rychlou údržbu.
  • Kompletní příslušenství a kola pro přesun klece.
  • Rozměry 82x58x166 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KK Avatar autora | 25.5.2023
Velice spokojená

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.