Ferplast LAURA klec pro křečky 46x29,5x37,5cm

Kód: 307386
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
1 689 Kč
Dostupné pouze na prodejně (13 ks)

Ferplast klec s tunelem LAURA pro křečky a drobné hlodavce je vyrobená z  kvalitních a zdravotně nezávadných plastů. Balení obsahuje kompletní výbavu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast LAURA klec pro křečky 46x29,5x37,5cm

Klec LAURA kupujete i s příslušenstvím pro vašeho miláčka: hnízdo, krmítko, pítko, kolotoč, trubky tunelu a patro jako ideální místo pro odpočinek. Průhledné trubky umožňují sledovat dovádění zvířátka. Dvoupatrová prostorná klec  má základnu ze zdravotně nezávadných plastů, konstrukce z drátů je opatřena odolným lakem. Je ideálním obydlím pro křečka nebo jiného malého hlodavce. Údržba je snadná díky možnosti oddělení základny a horní části klece.

  • Určeno pro křečky a malé čiperné hlodavce
  • Průhledné trubky a tunely
  • Perforované tunely umožňují dobrou cirkulaci vzduchu
  • Možnost sestavu měnit i přidáváním tunelů
  • Odnímatelná základna pro snadné čištění

Rozměry: 46 x 29,5 x 37,5 cm

Materiály: Plast.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.