Ferplast malá klec pro ptáky s výbavou REGINA bílá

Kód: 306129
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
1 139 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Malá klec Regina s kulatou základnou je určena kanárkům nebo malým exotickým ptáčkům. Je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu a drátů ošetřených odolným bílým lakem. Závěsné oko klec udrží při přenášení nebo zavěšení. Plná výbava.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast malá klec pro ptáky s výbavou REGINA bílá

Malá klec REGINA s kulatou základnou je určena kanárkům nebo malým exotickým ptákům. Je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu a drátů ošetřených odolným bílým lakem. Závěsné oko klec udrží při přenášení nebo zavěšení. Plná výbava. Ke kleci Ferplast REGINA BÍLÁ patří bidýlka, krmítka, pítko, houpačka i hračka. Vašim ptačím kamarádům bude v novém obydlí dobře. Výrobky Ferplast dělají život našich mazlíčků mnohem komfortnější. Dosahují nejvyšších standardů v použitých materiálech, stejně tak bohatostí výbavy a především atraktivním designem. Firma Ferplast patří mezi světovou špičku v oblasti výroby chovatelských potřeb.

  • Kulatá základna
  • Určeno kanárkům nebo malým exotickým ptáčkům
  • Závěsné oko
  • Plná výbava

Rozměry: 32,5 x 49 cm

Materiály: Plast, kov.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.