Ferplast PA 1088 pro křečky miska

Kód: 311842
189 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

PA 1088 je menší keramická jídelní miska určená křečkům a dalším malým hlodavcům. Prodává se ve třech barvách (podle skladové dostupnosti). Zvenku logo Ferplastu a malý obrázek křečka, uvnitř velký křeček. Barvy telená, červená, modrá. Objem 180 ml, rozměry 10x3,5 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast PA 1088 pro křečky miska

Výrobky Ferplast dělají život našich mazlíčků mnohem komfortnější. Dosahují nejvyšších standardů v použitých materiálech, stejně tak bohatostí výbavy a především atraktivním designem. Firma Ferplast patří mezi světovou špičku v oblasti výroby chovatelských potřeb.

  • Keramická jídelní miska
  • Určeno křečkům a malým hlodavcům
  • S obrázky Ferplastu

Objem: 180 ml.

Rozměry:10 x 3,5 cm.

Materiál: keramika

Upozornění: Určeno pro zvířata.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pítka a misky pro hlodavce
Hmotnost: 0.208 kg
Osobní odběr: Pet Center Most - Extra Obchodní Park

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.