Ferplast plastová dvířka SWING 7 bílá

Kód: 304912
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
1 189 Kč
Skladem (>20 ks)

Tichá, poloprůhledná průchozí dvířka Ferplast Swing 7 pro kočky a malé psy lze instalovat do vchodových i vnitřních dveří a také do zdi. Otočný zámek umožňuje nastavení průchodu ve 4 různých polohách: pouze vstup, pouze výstup, vstup a výstup nebo zcela uzavřený

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast plastová dvířka SWING 7 bílá

Vzhledově dvířka Ferplast Swing 15 splynou s každým prostředím. Dvířka jsou opatřena proti průvanu. Pomocí kontrolního pásku na přední části dvířek snadno zjistíte, kdy váš miláček naposledy použil dvířka a jakým směrem. Swing 7 nabízí také malý a praktický klíč, který je připevníte k obojku vašeho zvířete. Magnetický klíč automaticky otevře dvěře, jakmile se vaše zvíře k dvířkám přiblíží.

  • Průchozí poloprůhledná dvířka
  • Do vchodových i vnitřních dveří, také do zdi
  • Nastavení průchodu ve čtyřech polohách
  • Splynou s prostředím
  • Opatřena proti průvanu
  • Určena pro kočky a malé psy

Materiál: plast

Rozměry

  • Vnější rozměr dvířek 22,5 x 10,4 x 25,2 cm
  • Vnitřní 13,5 x 13,7 x 10,4 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.