Ferplast plastová klec s tunelem pro hlodavce COMBI 1

Kód: 223302
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
1 439 Kč
Skladem (>20 ks)

Plastová klec s větrací mřížkou je určena křečkům. Nevelká klec poskytuje vašemu mazlíčkovi prostor k zábavě i odpočinku. Otevírací střecha usnadňuje údržbu. Je dodávána v různých barvách. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast plastová klec s tunelem pro hlodavce COMBI 1

Použitý plast je zdravotně nezávadný, dávejte ale pozor na na rozkousání výbavy, úlomky včas odstraňte. Váš malý hlodavec místo ničení výbavy uvítá přírodní materiál na okus, kterému rád dá přednost. Domeček, tunel i okénka jsou součástí příjemného prostředí pro vašeho mazlíčka. 

  • Klec s větrací mřížkou
  • Otevírací střecha
  • Dodávána v různých barvách
  • Snadná údržba

Materiál: plast, kov

Rozměry: 40,5 x 29,5 x 22,5 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.