Ferplast plastová přepravka do auta ATLAS CAR 80

Kód: 307420
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
2 699 Kč
Skladem (>20 ks)

Přepravka ATLAS CAR 80 nabízí bezpečné a komfortní cestování pro vašeho mazlíka. Svým tvarem je určena do kufru auta. Rozměry přepravky jsou 82 x 51 x 61 cm. Váha 7 kg. Přepravka je vybavena praktickou rukojetí pro snadnou manipulaci. Rozměry 82x51x61 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast plastová přepravka do auta ATLAS CAR 80

Přepravka ATLAS CAR 80 nabízí bezpečné a komfortní cestování pro vašeho mazlíka. Přepravka je vybavena praktickou rukojetí pro snadnou manipulaci. Atlas Car 80 je vybavena hygienickou plastovou drenážní vložkou, mřížkou pro vnitřní větrání, dvěma přihrádkami na předměty, obousměrně posuvnými dvířky a bezpečnostní pružinovou západkou. Přepravka Atlas Car 80 neobsahuje dělicí příčku.

  • nabízí bezpečné a komfortní cestování
  • má praktickou rukojeť pro snadnou manipulaci
  • hygienická plastová drenážní vložka
  • mřížka pro vnitřní větrání
  • dvě přihrádky na předměty
  • obousměrně posuvná dvířka
  • bezpečnostní západka

Materiál: plast

Rozměry: 82 x 51 x 61 cm

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LM Avatar autora | 18.4.2023
Spokojenost

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.