Ferplast plastová přepravka pro střední živočichy MAXI DUNA MULTY

Kód: 306143
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
2 429 Kč
Dostupné pouze na prodejně (7 ks)

Zboží je dostupné na našich prodejnách, pro informaci o dostupnosti zboží kontaktujte přímo prodejnu. MAXI DUNA MULTY je plastový box, který může sloužit jako přepravka pro střední zvířata nebo jako ubikace například pro králíky či morčata. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast plastová přepravka pro střední živočichy MAXI DUNA MULTY

Plastový box je velmi praktický a vhodný jako přepravka, ale i přímo jako pohodlné bydlení třeba pro králíky, morčata nebo jiná drobná zvířátka. Horní polovina boxu je z průhledného plastu, aby uvnitř byl dostatek světla a jeho obyvatel viděl ven, mříže v horní části zajišťují přístup vzduchu, ale zároveň do boxu netáhne průvan, což je důležité například při přepravě zvířat v chladném počasí. Horní část boxu je snadno odnímatelná díky sponám na bocích, takže se box snadno čistí. Váš mazlíček si jistě oblíbí toto příjemné bydlení či bezpečnou pohodlnou přepravku. Box je vyráběn v různých barvách.  

  • Praktický, snadno rozebíratelný box
  • Zajišťuje cirkulaci vzduchu, ale neprotahuje v něm průvan
  • Odolný materiál

Materiál: plast v různých barvách, kov

Rozměry: 99 x 51,5 x 36 cm

 

 

5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 14.1.2022
Skvělá klec pro křečky nebo myšky, nikoliv ale pro střední hlodavce
3
Avatar autora | 29.9.2021
- Box přišel tyrkysový, nikoliv objednaný béžový. + Obsluha na prodejně velmi ochotná.

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.