Vážení zákazníci, momentálně řešíme výpadek telefonní zákaznické linky. Velmi se omlouváme a na nápravě pracujeme. Vaše PetCenter

Ferplast přepravka pro kočky a malé psy ATLAS DELUXE 20

Kód: 304917
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
1 099 Kč
Dostupné na prodejně (>5 ks)

Kvalitní a odolná přepravka, ideální pro přepravu psů, koček a jiných domácích mazlíčků. Je vyrobena z odolného a nezávadného plastu, opatřena mřížkou a větracími otvory pro ten největší komfort Vašeho mazlíčka na cestách. Přepravka Ferplast je lehká, pohodlně se nosí, snadno se udržuje a skládá nebo rozebírá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast přepravka pro kočky a malé psy ATLAS DELUXE 20

Kvalitní a odolná přepravka, ideální pro přepravu psů, koček a jiných domácích mazlíčků. Je vyrobena z odolného a nezávadného plastu, opatřena mřížkou a větracími otvory pro ten největší komfort Vašeho mazlíčka na cestách. Přepravka Ferplast je lehká, pohodlně se nosí, snadno se udržuje a skládá nebo rozebírá. Pokud Váš mazlíček není na pobyt v přepravce zvyklý, s nákupem neváhejte. Včas ji mějte doma, aby se stala pro zvíře součástí domácnosti. Do přepravky můžete dát pelíšek nebo hračky, ale nezavírejte ji. Váš zvířecí mazlíček brzy pochopí, že pobyt v přepravce není pro něj nebezpečný a zvykne si.

  • Ideální pro cestování s malými psy a kočkami
  • Boční rošty pro dobré větrání
  • Snadná montáž i rozložení
  • Zdravotně nezávadný plast
  • Rozměry 37,4x57,6x33 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: