Ferplast přepravka pro malá zvířata ATLAS 10 EL

Kód: 306276
589 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Základní plastová přepravka pro malé psy a kočky s nosností 5 kg. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast přepravka pro malá zvířata ATLAS 10 EL

Atlas EL je základní přepravkou pro kočky a malé psy do 5kg, přesto má mnoho funkcí. Přepravka se snadno nosí s sebou díky pevné rukojeti a je ideální pro cestování s vašimi mazlíčky běžnými dopravními prostředky (auto, vlak, loď, letadlo). Přepravka je z pevného plastu, dvířka jsou z oceli potažené plastem. Pružinové spony po bocích zaručují, že přepravka drží velmi dobře složená a nehrozí její otevření. Boční větrací mřížky zajišťují přísun čerstvého vzduchu pro vašeho mazlíčka. Přepravku lze velmi jednoduše rozebrat a zase sestavit. K přepravce lze dokoupit další příslušenství, například polštář, pro maximální pohodlí vašeho miláčka. Přepravka má certifikaci pro převážení letadlem, takže můžete bez obav vzít svoji kočku nebo psa naprosto kamkoliv s sebou. 

  • pro malé psy a kočky 
  • nosnost 5 kg
  • pevný plast, ocelová dvířka
  • odvětrání
  • certifikace pro převoz letadlem

Materiál: plast, ocel

Rozměry: 32,5 x 48 x 29 cm

UpozorněníUrčeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.