Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

FERPLAST samočistící kartáč střední

Kód: 307460
429 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

FERPLAST samočistící kartáč střední velikosti usnadňující péči o srst vašeho psa i kočky. Je zejména vhodný pro střední a dlouhou srst, zajišťující dokonalé vyčesání staré srsti z podsady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FERPLAST samočistící kartáč střední

Tento kartáč vám změní život a usnadní péči o srst vašeho psa i kočky. Je vhodný pro střední i dlouhou srst. Díky zahnutým nerezovým štětinám dokonale vyčeše veškerou odumřelou srst vašeho mazlíčka z podsady. Pravidelné vyčesávání zajistí krásnou a kvalitní srst vašeho psa nebo kočky. Kartáč je opatřený samočistícím systémem, který vám pomůže se rychle zbavit vyčesaných chlupů z kartáče.

  • Kvalitní zpracování výrobku
  • Vhodný pro psy i pro kočky
  • Samočistící mechanizmus
  • Vhodný pro střední a dlouhou srst 
  • Dokonale vyčesává starou srst z podsady a udržuje ji v perfektní kondici

Rozměry: 16,5 x 10 cm

Barva: červená, černá

Materiál: kov, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.