Finnern Miamor Fine Finest kuře+šunka konzerva 100 g

Kód: 302304
59 Kč
Skladem (>20 ks)

Přírodní šťavnaté krmivo pro kočky, světlé filety z tuňáka vařené ve vlastní šťávě, rozmanitá směs, nízkotučné a lehce stravitelné, bez umělých přísad, vhodné i pro nutričně citlivá zvířata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Finnern Miamor Fine Finest kuře+šunka konzerva 100 g
 
Doplňkové krmivo složené výhradně z lahodných měkkých šťavnatých kuřecích filet, šunky a rýže ve vlastní šťávě. Gurmánská specialita na nejvyšší úrovni pro ty nejnáročnější kočičí mazlíčky. Díky snadné stravitelnosti a nízkému obsahu tuku je krmivo vhodné také pro starší kočky a kočky s nadváhou. Neobsahuje droby, játra a vedlejší produkty živočišného původu. Ručně balené.  
  • Výhradně kuřecí filety, šunka a rýže
  • Vhodné pro starší kočky a kočky s nadváhou
  • Přírodní doplňkové krmivo pro kočky
  • Díky omezenému počtu surovin je vhodné i pro nutričně citlivé kočky
  • Čistá receptura
  • Lehce stravitelné a zdravé
  • Pouze 1% tuku

Velikosti balení: 100 g

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (59 % kuře, 4 % šunka), rýže.
 
Jakostní znaky: Proteiny 16%, vlhkost 80%, oleje a tuky 1%, popeloviny 1,5%, vláknina 0,5%.
 

Krmná dávka: 

Hmotnost kočky [kg]

Denní krmná dávka [g]

4

300

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit podle tělesného stavu nebo úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kočky jsou přirozeně masožravci. Miamor je bohatý na přírodní kousky masa a ryb, kompletní krmivo doplněné o vitamíny a minerály ve vyváženém poměru a aminokyselinu taurin, která je pro kočky důležitá. Krmivo pro kočky Miamor samozřejmě neobsahuje ani sóju, ani konzervační látky.

Finnern Miamor je výrobcem mokrých krmiv určených pro kočky. Zaměřuje se na výrobu konzerv s masem, paštik a kapsiček pro kočičí mazlíčky. K dostání jsou také výrobky této značky z několika druhů mas. Pochoutky od Finnern Miamor dostatečně nasytí vaše miláčky.

Masožravci vyžadují velmi málo sacharidů, bílkoviny a tuky v mase nebo rybách jsou pro kočky dostatečné jako zdroj energie. Krmivo pro kočky Miamor se proto vyrábí ve většině odrůd bez sacharidů, bez obilovin nebo bez lepku a má vysoký obsah masa. Pokud obsahuje obilí (např. Miamor Feine Filets naturelle přibližně 1% rýže pro trávení). Díky nim budou kočičky zdravé a budou mít krásnou lesklou srst.