Flexi Design M 5m šnůra žluté

Kód: 347853
499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (7 ks)

Natahovací vodítko Flexi Design splňuje běžné nároky majitelů psů. Má příjemný design, ergonomickou rukojeť pro snadné držení, komfortní ovládání s brzdným systémem a umožňuje psovi dostatek pohybu pod kontrolou majitele. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flexi Design

Natahovací vodítko Flexi Design splňuje běžné nároky majitelů psů. Má příjemný design, ergonomickou rukojeť pro snadné držení, komfortní ovládání s brzdným systémem a umožňuje psovi dostatek pohybu pod kontrolou majitele. Pásek disponuje nejmodernějším pružinovým systémem a navic má reflexní prvky pro dobrou viditelnost při procházkách ve tmě. Vyrobeno v Německu z vysoce kvalitních materiálů, manuálně zpracované a sestavené.

  • Vodítko s příjemným designem, který zaujme.
  • Pro snadné a bezpečné venčení, které si užijete vy i váš pes.
  • Snadná manipulace a příjemné držení vodítka.
  • S nejmodernějším pružinovým systémem a komfortním ovládáním.
  • Vyrobeno v Německu z vysoce kvalitních materiálů, manuálně zpracované a sestavené.
  • Pásek má reflexní prvky pro dobrou viditelnost i ve tmě.
  • Vodítka prochází před expedicí mnoha kontrolami kvality.
  • Barva: žlutá

Délka: 5 m

Velikost:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka FLEXI je německá firma s dlouhodobou působností. Tato značka je garancí výborné a vyzkoušené kvality. Mají patentovaný brzdící systém s "krátkou"" i "trvalou"" brzdou. Jsou vyráběná ve velikostech od malých až po obří plemena.

Tato vodítka není možné přetrhnout. Jsou testována na několikanásobně vyšší zátěž, než je uváděná doporučená váha psa k příslušné velikosti vodítka. Pokud se toto vodítko přetrhne, je to chybou majitele. Stává se to, když je pes na vodítku uvázaný přes roh či ostrou hranu nebo je na vodítku uvázaný bez dozoru a sám se ho snaží překousnout. V obou případech může dojít k mechanickému narušení vláken a pak už je přetržení snadné. Značka Flexi nabízí vodítka ve dvou typech (lanko nebo pásek).