Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

FURminator hrablo na zacuchanou srst

Kód: 344986
819 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Nastavitelné hrablo na zacuchanou srst. Vhodné pro psy i kočky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FURminator hrablo na zacuchanou srst

Hrablo k odstranění plstnatých žmolků FURminator® bezpečně a snadno odstraňuje zplstnatělou srst. Používejte na suchou srst podle potřeby – klidně i každý den. Každodenní péče o srst obvykle zahrnuje kartáčování, česání a rozčesávání srsti a odstraňování plstnatých žmolků. Každodenní kartáčování udržuje srst zdravou, lesklou a hebkou, protože rovnoměrně roztírá kožní maz po kůži a srsti. Někdy se v srsti objeví plstnaté žmolky, které je třeba odstranit. Pokud se péči věnujete pravidelně, zabere celý proces jen pár minut.

Každodenní česání je důležité, protože usnadňuje trimování, které se provádí jednou týdně. Díky pravidelnému kartáčování a rozčesávání není v srsti tolik zacuchaných chomáčů a plstnatých žmolků, které mohou trimování komplikovat. Můžete také zvíře a jeho kůži zkontrolovat a podívat se, jestli nemá pod srstí ranky či pohmožděniny.

Nástroj lze používat na většinu typů srsti, dlouhou i krátkou, hustou i jemnou a u většiny druhů zvířat, která línají. Bez ohledu na typ srsti ho vždy používejte na suchou srst, aby se žmolky uvolňovaly snáz. Trpělivě a pomalu jednotlivé žmolky rozčesávejte. U velkých a delší dobu zanedbaných plstnatých žmolků může odstranění trvat déle. Každodenní péče o srst pomocí kartáče či hrabla významně přispěje k prevenci vzniku plstnaté srsti. Po odstranění plstnaté srsti je snazší srst rozčesávat pouhým kartáčováním.

  • Tlačítko FURextender upravuje délku břitů, aby se nástroj snadno používal u všech typů a délek srsti.
  • Ergonomická rukojeť s protiskluzovou úpravou poskytuje maximální kontrolu při používání.
  • Výkonný břit z nerezové oceli je odolný vůči poškrábání.
  • Nasouvací zarážka zafixuje břity na místě.
  • Zakřivené břity odstraňují zplstnatělou srst bezpečně a efektivně.

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 14.12.2021
Funguje skvěle

Furminator je unikátní hřeben pro psy a kočky zaručující šetrnou péči o srst zvířecích mazlíčků. Jeho tajemství spočívá ve speciálně navrženém kartáči. Je šetrný ke chlupům, které nejsou připraveny k vypadnutí (zejména tedy chlupy vrchní části srsti), ale opatrně zbaví psa i kočku chlupů z podsady, které vypadávají pravidelně a jsou již uvolněné z kůže.

Jeho skutečná práce tedy spočívá v tom, že šetrně vyjme ze srsti vypadané a puštěné chlupy, které zůstaly zachyceny v srsti. Zvířecí srst se obnovuje každé 4 - 6 týdnů, proto zvířata pouští prakticky neustále. Vhodné je vyčesávat každý týden 1 - 2x, případně dle individuální potřeby. Vliv na kvantitu česání může mít roční období, strava či aktuální zdravotní stav zvířete.