Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

FURminator sběrač chlupů

Kód: 344988
709 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Váš domov už nemusí vypadat jako psí nebo kočičí pelech a situaci za vás bez velké námahy vyřeší FURminator sběrač chlupů, který můžete použít na všechny domácí plochy, od podlah, až po nábytek nebo sedací soupravy a ložní prádlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FURminator sběrač chlupů

Váš domov už nemusí vypadat jako psí nebo kočičí pelech a situaci za vás bez velké námahy vyřeší FURminator sběrač chlupů, který můžete použít na všechny domácí plochy, od podlah, až po nábytek nebo sedací soupravy a ložní prádlo. Nefunguje na bázi lepidla, takže je můžete používat opakovaně. Lze je používat na většinu typů srsti, dlouhou i krátkou, hustou i jemnou a u většiny druhů zvířat, která línají. Před použitím nastavte teleskopickou rukojeť a poté stačí válečkem opakovaně přejíždět po povrchu, na kterém ulpěly chlupy. Otočením knoflíku FURcollector zachytíte chlupy do zásobníku. Když je zásobník plný chlupů, stisknutím tlačítka ho otevřete. Chlupy stačí ze zásobníku odstranit, nástroj zavřít a opět můžete válečkem odstraňovat chlupy, dokud není povrch úplně čistý a bez chlupů. - Váleček zvedá a sbírá chlupy. Zásobník na srst chlupy zachycuje. Ergonomická rukojeť s protiskluzovou úpravou poskytuje maximální kontrolu při používání. 

  • Sběrač chlupů se zásobníkem na každodenní použití
  • Na všechny typy povrchů - od podlah až po ložní prádlo
  • Teleskopická rukojeť i pro těžko dostupná místa
  • Ergonomická rukojeť a protiskluzová úprava pro komfortní použití
  • Jednoduchá manipulace a vyprázdnění zásobníku 
  • Odstraňuje většinu typů srstí
  • Bezhlučný a tedy nestresuje domácí mazlíčky jako klasický vysavač

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Furminator je unikátní hřeben pro psy a kočky zaručující šetrnou péči o srst zvířecích mazlíčků. Jeho tajemství spočívá ve speciálně navrženém kartáči. Je šetrný ke chlupům, které nejsou připraveny k vypadnutí (zejména tedy chlupy vrchní části srsti), ale opatrně zbaví psa i kočku chlupů z podsady, které vypadávají pravidelně a jsou již uvolněné z kůže.

Jeho skutečná práce tedy spočívá v tom, že šetrně vyjme ze srsti vypadané a puštěné chlupy, které zůstaly zachyceny v srsti. Zvířecí srst se obnovuje každé 4 - 6 týdnů, proto zvířata pouští prakticky neustále. Vhodné je vyčesávat každý týden 1 - 2x, případně dle individuální potřeby. Vliv na kvantitu česání může mít roční období, strava či aktuální zdravotní stav zvířete.