Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

FURminator vyčesávací hrablo pro krátkosrsté kočky malých plemen

Kód: 344978
939 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

FURminator vyčesávací hrablo slouží k dokonalému odstranění uvolněných chlupů v srsti. Dokáže vyčesat až 99 % uvolněných chlupů, čímž pomáhá udržovat vaši domácnost čistou a srst vaší kočky hebkou, lesklou a zdravou. Určeno pro malá plemena koček do 4,5 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FURminator vyčesávací hrablo pro krátkosrsté kočky malých plemen 

Speciální vyčesávací hrablo odstraňuje extrémně efektivně uvolněné chlupy ze srsti pomocí speciální technologie hrany z nerezové ocely a ochranných okrajů, díky níž hrablo proniká hluboko do srsti, ale nepoškozuje srst a nenarušuje kůži. Vyčesávání srsti můžete provádět jednou až dvakrát týdně po dobu až dvaceti minut, v době línání i častěji. Pravidelné vyčesávání pomáhá redukovat množství chlupů, které z vašeho mazlíčka vypadají po vašem bytě či domě, přispívá ke zdravé, lesklé a krásné srsti vaší kočky, a pomáhá předcházet vzniku trichobezoárů (smotků chlupů v trávícím traktu kočky). Vaše kočička jistě ocení pravidelnou péči a pomoc s udržováním její srsti. 

  • Speciální technologie k vyčesání srsti do hloubky bez podráždění kůže
  • Odstraní až 99 % uvolněných chlupů
  • Udržuje srst vaší kočky čistou, lesklou a zdravou
  • Eliminace chlupů v domácnosti

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Furminator je unikátní hřeben pro psy a kočky zaručující šetrnou péči o srst zvířecích mazlíčků. Jeho tajemství spočívá ve speciálně navrženém kartáči. Je šetrný ke chlupům, které nejsou připraveny k vypadnutí (zejména tedy chlupy vrchní části srsti), ale opatrně zbaví psa i kočku chlupů z podsady, které vypadávají pravidelně a jsou již uvolněné z kůže.

Jeho skutečná práce tedy spočívá v tom, že šetrně vyjme ze srsti vypadané a puštěné chlupy, které zůstaly zachyceny v srsti. Zvířecí srst se obnovuje každé 4 - 6 týdnů, proto zvířata pouští prakticky neustále. Vhodné je vyčesávat každý týden 1 - 2x, případně dle individuální potřeby. Vliv na kvantitu česání může mít roční období, strava či aktuální zdravotní stav zvířete.