Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

FURminator vyčesávací hrablo pro krátkosrsté kočky středních a velkých plemen

Kód: 344980
759 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Pro krásný a odlehčený kožich stačí 2x týdně cca 15 minut a efektivní FURminator zbaví vaší kočku až 99 % uvolněných chlupů. Kůže je největším tělesným orgánem kočky a pravidelnou péčí o ni a srst zabráníte množení nezvaných hostů a alergickým reakcím nebo tvoření plísňových onemocnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FURminator vyčesávací hrablo pro krátkosrsté kočky středních a velkých plemen

Pro krásný a odlehčený kožich stačí 2x týdně cca 15 minut a efektivní FURminator zbaví vaší kočku až 99 % uvolněných chlupů. Kůže je největším tělesným orgánem kočky a pravidelnou péčí o ni a srst zabráníte množení nezvaných hostů a alergickým reakcím nebo tvoření plísňových onemocnění. Zároveň kočce odlehčíte vždy po zimní sezóně a zajistíte zdravou a hebkou srst i kůži. Vyčesávací hrana z nerezové oceli proniká hluboko do srsti zvířete, kde šetrně a lehce odstraňuje uvolněné chlupy z podsady, aniž by poranila kůži nebo poškodila srst. Ochranný kryt po kůži hladce klouže a brání tomu, aby se okraje vyčesávací hrany zabodávaly do kůže. Zakřivená hrana kopíruje přirozený tvar a stavbu těla zvířete, čímž se vyčesávání stává příjemnějším. Tlačítko FURejector® srst snadno uvolňuje. Vyčesávání je díky tomu snazší než kdy předtím. Ochranný kryt chrání hrablo, když se nepoužívá.

  • Efektivně odstraňuje až 99 % uvolněných chlupů
  • Zabraňuje tvorbě plísňových onemocnění, redukuje alergeny a provzdušňuje srst i kůži
  • Podporuje zdravou srst i kůži
  • Hedvábně jemný kočičí kožíšek
  • Stačí pouze 2 x týdně cca 15 minut
  • Jednoduché použití a pohodlné držení

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JR Avatar autora | 2.10.2021
Naprostá spokojenost.
5
A Avatar autora | 28.7.2021
Super, splnil očekávání.

Furminator je unikátní hřeben pro psy a kočky zaručující šetrnou péči o srst zvířecích mazlíčků. Jeho tajemství spočívá ve speciálně navrženém kartáči. Je šetrný ke chlupům, které nejsou připraveny k vypadnutí (zejména tedy chlupy vrchní části srsti), ale opatrně zbaví psa i kočku chlupů z podsady, které vypadávají pravidelně a jsou již uvolněné z kůže.

Jeho skutečná práce tedy spočívá v tom, že šetrně vyjme ze srsti vypadané a puštěné chlupy, které zůstaly zachyceny v srsti. Zvířecí srst se obnovuje každé 4 - 6 týdnů, proto zvířata pouští prakticky neustále. Vhodné je vyčesávat každý týden 1 - 2x, případně dle individuální potřeby. Vliv na kvantitu česání může mít roční období, strava či aktuální zdravotní stav zvířete.