Gimborn činka 2 uzle - hračka pro psy 3x35cm

Kód: 212940
139 Kč
Skladem (>20 ks)

Klasická provazová hračka pro psy. Velikost 3x35cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn činka 2 uzle - hračka pro psy 3x35cm

Uzle z lan a hračky z provazů jsou u psů velice oblíbené a mnozí je naprosto zbožňují. Klasické uzle nesmí chybět ve výbavě žádného psího mazlíčka, protože každý pes si s nimi užije spoustu zábavy. Hračka se dá házet, aportovat, přetahovat o ni, nebo si ji pes může samostatně žvýkat. Hra s hračkou podporuje kondici psa, upevňuje vztah s majitelem a pomáhá pečovat o psí zuby a dásně. 

  • klasická oblíbená hračka
  • lze si s ní hrát se psem nebo ponechat ke žvýkání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.