Gimborn IT Gimbi Krmné seno s růží 500 g

Kód: 317236
129 Kč
Dostupné na prodejně (>20 ks)

Voňavé krmné seno s přídavkem růžových květů a máty, které si zamiluje každý králíček, morče a další hlodavci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn IT GIMBI krmné seno s růží

Kvalitní krmné seno s obsahem růžových květů a máty je perfektním doplňkem stravy pro všechny býložravé domácí mazlíčky, jako jsou zejména králíci a morčata a další. Seno obsahuje velké množství hrubé vlákniny, podporuje žvýkací reflex a napomáhá vylučování spolykaných chlupů. Gimborn seno je vyráběno šetrným sušením. Růže a máta peprná podporují zdravé trávení.

  • Vysoký obsah vlákniny.
  • S obsahem růže a máty.
  • Podporuje žvýkací reflex.
  • Napomáhá vylučování spolykaných chlupů.
  • Vyráběno šetrným sušením.

Balení: 500 g

Složení: 95% seno, vedlejší výrobky rostlinného původu (lístky růže 3%, máta peprná 2%)

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.