Gimborn míček z provazu - hračka pro psy 10 cm

Kód: 317315
169 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Míček z provazu, který dobře odolává psím zubům. Vhodný nejen na aportování, ale i na okusování. Kousání míčku pomáhá čistit zuby a posilovat dásně. Oblíbená hračka pro všechna plemena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn míček z provazu – hračka pro psy

Míček z provazu, který dobře odolává psím zubům. Vhodný nejen na aportování, ale i na okusování. Kousání míčku pomáhá čistit zuby a posilovat dásně. Oblíbená hračka pro psy všech plemen a velikostí. Ať se váš mazlíček v dlouhých chvílích nenudí.

  • Velmi odolný míček pro psy všech plemen a velikostí.
  • Pomáhá čistit zuby a posilovat dásně.
  • Vhodný na aportování a okusování.

Velikost: 10 cm

Materiál: provaz, nylon

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.