Gimborn míček z provazu - hračka pro psy 7,5 cm

Kód: 317314
109 Kč
Skladem (>20 ks)

Pokud se váš pes nemůže rozhodnout, jestli nejradši aportuje nebo cupuje hračky, pořiďte mu míček z provazu od Gimbornu. Skvělá hračka, se kterou se hravě zabaví a možná zapomene i na devastování nábytku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn míček z provazu - hračka pro psy

Pokud se váš pes nemůže rozhodnout, jestli nejradši aportuje nebo cupuje hračky, pořiďte mu míček z provazu od Gimbornu. Ten nejen, že pejska skvěle zabaví, ale pomáhá udržet psí zuby a dásně bez zubního plaku. Skvělá hračka, se kterou se hravě zabaví a možná zapomene i na devastování nábytku. 

  • Oblíbená hračka spojující aportování a okusování.
  • Míček z provazu pomáhá udržet zuby a dásně bez zubního plaku.
  • Ideální zábava pro psy všech plemen a velikostí.
  • Materiál zaručuje velkou odolnost. 

Rozměr: 6,3 cm

Materiál: nylon, provaz

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.