GimCat Taurine Paste Extra 50g

Kód: 343916
Trvale zlevněno
Značka: Gimborn
199 Kč
Skladem (>20 ks)

Taurine Paste Extra je ideálním doplňkem stravy koček. Výtečná chuť, snadné porcování, žádná laktóza, konzervanty ani barviva. Podle veterinářů jde o prostředek pro podporu zdraví. Balení 50 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GimCat Taurine Paste Extra 

Gimcat Taurine pasta je ideálním doplňkem stravy pro kočky. Podporuje dobrý zrak a zdravé srdce, prospívá kůži a zvyšuje lesk srsti. Podporou nervové soustavy přispívá k dobré náladě kočky. Navíc má výtečnou chuť a snadno se porcuje. Bez laktózy, konzervantů a barviv. Taurin, B-komplex a vápník v jednom podávejte jako přídavek ke krmení nebo jako odměnu.

  • Doplněk stravy pro kočky.
  • Výtečná chuť a snadné porcování.
  • Přídavek ke krmení nebo odměna.
  • Žádná laktóza, konzervanty ani barviva.
  • Podporuje dobrý zrak.
  • Upevňuje zdraví srdce.
  • Prospívá kůži.
  • Zvyšuje lesk srsti.
  • Péčí o nervovou soustavu přispívá k dobré náladě kočky.

Balení: 50 g

Složení: Vedlejší rostlinné produkty, oleje a tuky, měkkýši a korýši (prášek z mušle slávky zelenoústé 4%), maso a vedlejší živočišné produkty

Analytické složky: Bílkovina 5,5 %, tuk 34,5 %, hrubá vláknina 1,5 %, popel/popelovina 9,5 %, vápník 1,8 %, vlhkost 12,0 %.

Nutriční doplňkové látky: Vitamin B1 (133 mg/kg), vitamin B2 (100 mg/kg), vitamin B6 (67 mg/kg), vitamin B12 (467 mcg/kg), taurin (18.000 mg/kg)

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: podávejte denně 6 cm přímo z tuby nebo vymačkejte na krmivo (1 cm proužek pasty = cca 0,5 g)

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravotní pamlsky a tráva pro kočky
Hmotnost: 0.066 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.