Gimpet Cat-Milk mléko pro kočky 200ml

Kód: 305179
99 Kč
Skladem (>20 ks)

Pochoutka pro kočky z reálného plnotučného mléka se sníženým obsahem laktózy. Obsahuje látky k posílení střevní flóry - TGOS. Mléko je pro kočky lehce stravitelné, chutné a snižuje riziko průjmů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimpet Cat-Milk mléko pro kočky 200ml

Pochoutka pro kočky z reálného plnotučného mléka se sníženým obsahem laktózy. Obsahuje látky k posílení střevní flóry - TGOS. Mléko je pro kočky lehce stravitelné, chutné a snižuje riziko průjmů

  • Opravdové mléko
  • Posiluje střevní flóru
  • Snížený obsah laktózy
  • Lehce stravitelné
  • Snížené riziko průjmů

Velikost balení: 200 ml

Složení: mléko a mléčné výrobky (99,2 % plnotučné mléko se sníženým množstvím laktózy), minerální látky

Analytické složky: bílkovina 3,5 %, tuk 3,5 %, hrubá vláknina 0,5 %, popelovina 0,5 %, vlhkost 88 %

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Podle výrobce neobsahuje krmivo žádné přídatné látky

Krmný návod: Při pokojové teplotě podávejte denně až 1/3 sáčku – neředěné nebo ředěné pitnou vodou. Sáček opět uzavřete a max. 7 dní skladujte v chladu.

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Speciální složení vitaminových preparátů výrazně zlepší kvalitu srsti, ostrost zraku, ale přispěje i k větší vitalitě a duševní pohodě vaší kočky. Obohaťte denní porci krmiva o prostředky GimPet. Patrné zlepšení v kondici vašeho zvířete poznáte za krátkou dobu. Multivitaminové směsi jsou chutné a dobře přijímané.

Produkty Gimpet pro kočky od firmy Gimborn obsahují minerální látky, vitamíny a další významné látky, které Vám pomůžou zkvalitnit stravu a zdraví Vaší kočky. Např. Gimpet pasty pro kočky obsahují životně důležité vitamíny k posílení přirozené obranyschopnosti nebo zinek pro krásnou srst. Kočičí tráva Gimpet Hy-Gras pomáhá kočkám zbavit se chlupových bezoárů ze žaludku. Gimpet Cat-Milk plus Taurin je vhodná náhražka mateřského mléka pro koťátka.