GIMCAT Kitten Tabs 40 g

Kód: 347128
92 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Gimcat Kitten Tabs jsou pamlsky ve formě tabletek určené pro všechna koťata. Pochoutky obsahují vitaminy a vápník, díky čemuž jsou optimálním doplňkem stravy pro vaše kotě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GIMCAT Kitten Tabs 

Gimcat Kitten Tabs jsou pamlsky ve formě tabletek určené pro všechna koťata. Pochoutky obsahují vitaminy a vápník, díky čemuž jsou optimálním doplňkem stravy pro vaše kotě. V tabletkách najdeme také taurin, důležitý pro dobrý zrak a správnou funkčnost srdce, a L-karnitin, který koťatům dodá potřebnou energii.

  • Pamlsky určené pro koťata.
  • Obsahují vitaminy a vápník.
  • S taurinem, který je důležitý pro správný zrak a funkci srdce.
  • L-karnitinu dodá kotěti potřebnou energii.

Velikost balení: 40 g

Složení: mléko a mlékárenské výrobky, oleje a tuky, cukr, kvasnice, maso a vedlejší živočišné produkty, rostlinné vedlejší produkty (plody v růžových tabletách), prášek z trávy (v zelených tabletách)

Analytické složky: bílkovina 25 %, tuk 24 %, hrubá vláknina 1,0 %, popel/popelovina 6,0 %, vápník 1,2 %, fosfor 0,7 %, vlhkost 4,5 %, sodík 0,2 %

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A (1.147 m.j./kg), vitamin E (260 mg/kg), vitamin B1 (27 mg/kg), vitamin B2 (20 mg/kg), vitamin B6 (13 mg/kg), vitamin B12 (93 mcg/kg), niacin (937 mg/kg), kyselina listová (18 mg/kg), taurin (4.000 mg/kg), L-karnitin (4.000 mg/kg)

m.j.= mezinárodní jednotka

Technologické doplňkové látky: L-karnitin, taurin

Krmný návod: Denně 8 Baby Tabs-celé nebo rozdrobené do kaše
Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočky
Hmotnost: 0.044 kg
Druh masa: bezmasé
Kvalita: superprémiové
Určení: běžná aktivita
Věk kočky: kotě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.