Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Grit + Coral 2,5 kg

Kód: 342369
129 Kč
Skladem (>20 ks)

 Grit s korálem od Versele Laga je drť lastur, ústřic, drobných kamínků, mušlí, červených kamínků a uhlí na trávení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grit + Coral 2,5 kg

Drť od Versele Laga je základním a každodenním potřebným doplňkem stravy ptáků. Je bohatým zdrojem minerálů a stopových prvků. Brusné kameny jsou nesmírně důležité pro správné trávení. Navíc je drť bohacena o anýz.

  • Grit & Coral od Versele Laga
  • Drť lastur, ústřic, drobných kamínků, mušlí, červených kamínků a uhlí na trávení. 
  • Bohatý zdroj minerálních látek a stopových prvků
  • Každodenní důležitý doplněk stravy ptáků
  • Obohacen anýzem

Velikost balení: 2,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.